Su Kaçağı Tespiti Sultanbeyli

Su kaçağı tespiti Sultanbeyli tesisat firması Çözüm Merkezi kırmadan kameralı cihazlarla nokta atışı kırık çatlak patlak boru su kaçağı bulma servisi 99 TL dir. Su kaçağı tespiti Sultanbeyli şubemizi arayarak aynı gün içinde su kaçağı tespit ve tamirini yaptırabilirsiniz.

Su kaçağı tespiti Sultanbeyli su tesisat kaçak problemlerini kırmadan çözen firmadır. Binanızın hiçbir noktasını kırmadan su kaçaklarının yerini bulma işlemlerini gelişmiş cihazlar kullanan firma olarak arayıp, sorunu teşhis edip, onarım üretmemize ne dersiniz? Arızalı, su kaçıran, dirseği yerinden çıkan, delinen su borularının yerini gösteren özel cihazlar ile kırıp, dökme işlemleri yapmadan sorunu teşhis edebiliriz.

Sultanbeyli Su Kaçak Tespit Servisi

Su kaçağı tespiti Sultanbeyli cihazlı su tesisat kaçakları bulan servistir. Su tesisatı kaçakları neden oluşur, nasıl düzelir? Şebeke su borusunda basınç yükselmesi, imalat hataları gibi bazı sebepleri vardır ve küçük veya büyük miktarda su çıkışına neden olabilir. Temiz su tesisatında kaçakların yerini bulma, arama işlemlerinde kombi ve şebeke hatları için test pompası takılması sonucunda pimaş borusunda çökme, çatlama, delinme gibi sayısız durumlarda kaçak olan bölgeyi bulabiliriz. Boruların kaçak kısımları, nereye ait oldukları, ne tür tesisat olduklarını bulabiliriz. Örneğin, gider tesisatında boruların tıkanması ve çatlama gibi durumlarda da kanal içine kamera takıp araştırma yapılması ile sorunları görüntüleriz. Nokta sızıntı yerini gösteren ses dedektörü ve termal kamera araştırmaları ile verileri takip ederek sızıntı yerini saptar ve onarım üretiriz.

Su kaçağı tespiti Sultanbeyli garantili su tesisat boru onarımı yapan servistir. Su tesisat borusunda onarım işlemlerinde ilaçlı kapatma seçeneğinin yanı sıra yerlerini de saptamamızdan dolayı matkap ile boruya ulaşarak sızdıran su borusunu değiştirme, yenileme, onarma çalışmaları da yapabiliriz ve her işlemimiz garanti süresi içerisindedir.