Sultanbeyli Battalgazi Su Tesisatçısı

Sultanbeyli Battalgazi Su Tesisatçısı telefon numarası 0216 612 55 90 kameralı su kaçağı tespiti cihazları kullanrak ev ve iş yerinde su sızıntıları noktasal olarak bulup tamir ediyoruz. Su kaçağı tespiti Sultanbeyli şubemizi arayarak Battalgazi mahallesine servis hizmeti alabilirsiniz.

Sultanbeyli battalgazi su kaçağı tespiti için bizi arayarak randevü alabilirsiniz hem temiz su hemde atık su giderlerinde su kaçaklarını buluyoruz. Bulduğumuz yeride 1 yıl garantili olarak tamir ediyoruz.

Sultanbeyli Battalgazi Mah. Su Kaçağı Bulma

Sultanbeyli battalgazi su tesisatçısı kırmadan tuvalet pimaşı açan firmadır. Tuvaletin gider plastik kanalını kırmadan tıkanıklık açma işlemleri kanal açıcı cihaz ile yapılır. Binlerce spiral halka düşünün ve üst üste bindiğini hayal edin. Cihaz titreşim vererek bu halkaların ileri geri hareketini sağlıyor. Ayrıca bazı yabancı atıklar varsa da geri çıkartılmasına elverişli ortam hazırlıyor. Beton, plastik tuvalet gideri kırmadan işlem yapılır ve tesisat içine ulaşılır. Çok vakit almayacak şekilde temizlenir ve kontrolleri kamera ile yaparız.

Sultanbeyli battalgazi su tesisatçı kırmadan su sızıntısı tamiri yapan servistir. Kırmadan su kaçağı bulma nasıl yapılır ? Basınç fazlalığı, çürüme, korozyon nedeniyle su borusunda çatlak, patlak oluşabilir. Her ay 2-3 katı fazla su faturası gelebilir ve su sayacı sürekli dönüyor olabilir. Tesisata takılacak test pompası ile basıncını kontrol ederek su kaçağı tespiti araştırması uygulanabilir. Yoğun ve az miktardaki su sızıntıları bu cihaz ile ilgili daireye ait olduğu anlaşılır ve tesisata eklenecek kapatma sıvısı ile çok küçük sızıntıları onarabiliriz. Su sızıntısı tamir kimyasalları haricinde özel ses dedektörleri ile hangi yüzeyde oluştuğuna karar vererek, matkap ile o alanda küçük bir noktayı kırarak direkt sızıntı alanını görüntüler ve hemen onarım yapabiliriz. Gelişmiş cihazlarla su sızıntısı bulma işlemi yapılmazsa aşırı tadilat oluşabilir ve su sızıntısını durdurma garantisi yoktur. Biz sizler için tüm imkanları seferber etmiş durumdayız.

Sultanbeyli battalgazi su tesisatçısı kalorifer peteklerinde yanık kokusunu onaran firmadır. Aslında tadilata gerek yoktur. Peteklerde yanık kokusunun sebebi düzenli temizlenmemesi, her sene suyunun değiştirilmemesi sonucunda kireç, pas, çamurun birikmesidir. Isınma sırasında koku yapabilir ve korozyon da oluşturabilir. Bu maddeleri kırmadan petek temizliği makinesi solüsyonu ile çözülür duruma getirebiliriz. Basınçlı su ile güzelce çeker ve temiz su eklemesi yaparız. Evlerde radyatörlerden gelen kötü kokuların kesin çözümü, radyatör, kaloriferin iyi ısınmasını sağlayan firma olarak tüm önlemleri ile sorunlarınızı tam anlamı ile çözmek istiyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*