Sultanbeyli Hasanpaşa Su Kaçağı Tespiti

Sultanbeyli Hasanpaşa su kaçağı tespiti tesisatçı firması olarak son teknoloji robot cihazlarla su kaçıran boru tamir hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Sultanbeyli semtine servisimiz bulunmaktadır.

Hasanpaşa Cihazlı Su Tesisatçısı

Sultanbeyli Hasanpaşa su kaçağı tespiti banyo su tesisatında kırmadan kaçak arama robotu kullanan firmadır. Banyo su kaçağı cihazı kullanımı temassız yani yüzeye zarar vermeden yapılır. Örneğin, banyo lavabo bataryasına su az geliyor ise o batarya etrafında kısa bir alana ses dinlemesini cihazla yaparız. Su kaçağı yer tespiti yeri cihazla netleştiğinde sonraki adıma geçilir. Su kaçağı nasıl bulunur eğer ses pek yoksa basınç testi yapılır ve kaçak belirtisi cihaza yansıdığı anda onarım sıvısı takviye edilerek, sağlam sonuç alındığının teyidi aşamasına geçilir. Sultanbeyli Hasanpaşa su kaçağı tespiti banyo küvet giderinde su akıtan boruları kamerayla bulan firmadır. Küvet giderinde su kaçağı sızıntısı aramak için küçük kamera sistemlerini kullanırız. Su kaçağı fiyatları farklı bir bilgisayar destekli video, resim alma sistemi olup portatif cihazdan 10’larca metre derine inebilecek kapasitedeki bu sistemden görüntüler alınır ve arıza bölgeleri bulunur. Bazen zararsız duman, boyalı su gibi tekniklerin yanı sıra basınç testi de uygulanabilir. Su sızıntısı küvet giderine zarar vermeden kırmadan atık, lağım su kaçağı bulan firmalar olarak kanaldaki tüm arızaları bulur ve ona yönelik onarım yapabilecek kimyasal veya boru parçası değişimi ile işlemleri yönetebiliriz.

Sultanbeyli Hasanpaşa su kaçağı tespiti banyo kombi su tesisatında kamerayla kaçak arayan firmadır. 45 derece ısılı kombi derecesi düşünün. Su hattına sıcaklık gidiyor ve kombide kameralı su kaçağı tespiti sistemi olan termal kamerayla su sızıntısı araştırması yapıyoruz. Fayansa, duvara tutulmasının ardından sıcaklık değerleri, su borusu güzergahı ve kanaldan ayrışma içinde olan sızıntı vakaları direkt göz önüne serilir. Yeri saptanmasından dolayı İstanbul hatasız su kaçağı bulan tesisatçı onarıma başlamak için doğru alanı seçmiş demektir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*