Sultanbeyli Mehmet Akif Su Kaçağı Tespiti

Sultanbeyli Mehmet Akif su kaçağı tespiti tesisatçı firması olarak kırmadan dökmeden son teknoloji cihazlarla su kaçağı tespiti servisimiz mevcuttur. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Sultanbeyli semtine hizmet vermekteyiz.

Mehmet Akif Su Kaçağı Bulan Tesisatçı Telefonu

Sultanbeyli Mehmet Akif su kaçağı tespiti su borusunda kaynak hatasını bulan firmadır. Su boruları tek parçadan ibaret değildir. Birleştirilerek ve belli ısıda kaynak yapılması ile sızdırmazlık özelliğini kazanırlar. Boruda ıslaklık varsa, tozlu, pis alanlarda yer alıyorsa kaynağın tam olarak kaynamaması ve kaçak yapması bir ihtimaldir. Su kaçıran boru bunun gibi çok olasılık vardır ve hepsini cihazlarla araştırmaktayız. Sultanbeyli Mehmet Akif su kaçağı tespiti çatlayan plastik su borularının bulunmasını yapmaktadır. İşimiz tam olarak bulma değildir, hasarın onarımı hatta duvar ustamız ile tamirat gerektirecek durumlarda aynı gün içinde çözümler sunuyoruz. Su sızıntısı bazen borularda fazla basınç oluşur ve gece bile kendiliğinden meydana gelebilir. Patlar, çatlama yapar ve aşırı miktarda su çıkar. Su kaçağı bulma fiyatları duvar içinde ise bulduğu boşluklardan ilgili kata ve alt katlara doğru akar. Su arıza tespiti çok sayıda su sesi olduğu için bunları ve daha küçük türde delinmeleri de saptayan ses dedektörü duvardan devamlı gelen seslerin tam olarak nereden kaynaklandığını işaretlememizi sağlamaktadır. Su kaçağı nasıl bulunur çok geçmez ve ustalarımız işaretlemenin ardından sistemli şekilde parça değişimlerini yaparlar. Ses dedektörü ve ilave test pompası gibi ekipmanlar ile tamamen doğru analizler gerçekleştirebiliriz.

Sultanbeyli Mehmet Akif su kaçağı tespiti profesyonel su borusu yenilemesi yapmaktadır. Testere ile değil boru makası kullanarak sızıntı uzun bir boruda küçük alanı kapsıyorsa orada küçük tadilat gerçekleştirebiliriz. Ek parça takar ve su kaçağı bulan tesisatçı bahsettiğimiz yöntem ile bulduğu sızıntıları hemen onarabilir. Her şartta su kaçağı yer tespiti sizlere garantili sunulmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*