sultanbeyli tesisat kaçak kontrolü

Sultanbeyli tesisat kaçak kontrolü yapan kamera cihazlı su tesisatçısı telefon numarası iletişim bilgileri 0216 612 55 90 su kaçağı kontrol için bizi arayınız. Su kaçağı tespiti Sultanbeyli şubemizi arayarak dairede su kaçağı kontrol cihazları ile arızayı buldurabilirsiniz.

Su tesisatında kaçak kontrolü Sultanbeyli tesisat firmaları arasında Çözüm Merkezi 99 TL su kaçağı bulma fiyatı ile aynı gün içinde su tesisatını tam olarak kontrolünü sağlamaktadır. Bu sayede tesisatta kaçak var mı yok mu var ise nerede olduğunu bilebilirsiniz.

Su Kaçağı Kontrol Yapan Sultanbeyli Su Tesisatçıları

Sultanbeyli tesisat kaçak kontrolü kanalizasyon kokusu gelen yeri bulan cihazlı tesisatçıdır. Havalandırma borularının yer almaması atık kanalındaki kokuların evin içine iyice yayılmasına neden olabilir. Evden, banyodan, tuvaletten, mutfaktan, üst kat komşudan sürekli kanalizasyon kokusu geliyor sorunları için gider kanalı içindeki tüm sorunları tam olarak teşhis edebilecek olan kameralı su kaçağı tespiti sistemlerini kullanmaktayız. Üstelik tadilat yapman!

Sultanbeyli tesisat kaçak kontrolü kanalizasyon kokusu yapan boruları tamir eden firmadır. Nasıl yapılır? Birkaç farklı senaryo ile gidelim. Üst kat komşunun banyo, küvet, duşakabin giderindeki tıkanıklık tesisat içinde çatlama yapmış olabilir. Süzgeç kapağı kaldırılır ve sifon kontrol edilerek o alana kamera başlığı takılarak daha derinlere hatta ana giderden aşağı katlara doğru da bakılabilir. Çok vakit almaz ve sorun net olarak ışıklandırma yardımı ile görülebilir. Sizin banyo tuvalet giderinde çatlama olabilir veya tuvalet sifonda arıza, montaj hatası ve daha nice problemler olabilir ve tesisatı kırmadan, bina betonuna zarar vermeden yine kamera ile araştırılır. Size sorunun ne olduğu söylenir ve ardından su kaçağı bulan firmalar olarak onayınız ile küçük miktarda ve sadece tesisat arızası olan yere yönelik dikkatlice onarım yaparak sultanbeyli su arıza tespiti , onarım çalışmalarını garantili sonuçlandırabiliriz.

Sultanbeyli tesisat kaçak kontrolü evde, apartmanda kanalizasyon koku şikayetinde profesyonel servistir. İşlerimiz tamamen gider kanallarını kapsamaz. Özel basınç takip cihazlarımız, duvar ıslaklığını analiz eden nem makinemiz, kombideki veya farklı sıcak su tesisatındaki kaçak alanlarının yerini bulan termal kameramız, ses takip ekipmanlarımız ile her türlü temiz su kanalında da sorunları bulup, onarabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*