Sultanbeyli Mecidiye Su Kaçağı Tespiti

Sultanbeyli Mecidiye su kaçağı tespiti tesisatçı firması olarak nokta tespiti ile kırmadan robot cihazlarla su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Sultanbeyli semtine servisimiz mevcuttur.

Mecidiye Su Kaçağı Tespit Cihazı

Sultanbeyli Mecidiye su kaçağı tespiti kaçak bulucu makine kullanır. Kırmadan su kaçağı bulucu makinelerin analiz yönü son derece gelişmiştir. Bahsi geçen şikayeti betonarme, ahşap alanlarda veya toprağın altında su kaçağı olması gibi sayısız durumlarda basıncın kontrol edilmesi, nem incelenmesi, ses belirtilerin takip edilmesi gibi adımlar ile doğru kararlar verilebilir.
 Sultanbeyli Mecidiye su kaçağı tespiti kaloriferden alt kata sızıntıyı bulan firmadır. Parkede şişlik, kabarma, yumuşama var gibi sorunların temelinde atık veya temiz su olsun hep tesisat kaçakları vardır. Kombinin su eksiltme, su yok arızası, basınç düşüşü uyarısı vermesi gibi sorunlar tesisattaki kaçaklara işaret ediyor olabilir. Emin olmak için tesisata basınç testi yaparız. Su kaçağı tamiri kızıl ötesi kamera petek, kombi tesisatı ve duvar, fayans dahil her tarafta kullanılır. Su kaçağı onarımı ılık veya sıcak su geçişi olsun sistemdeki tüm sızıntıları kamerayla buluruz. Bulunan petek veya kombi su borusunda kaçak durdurucu ilaç eklemesi yaparız. 1 gün sonra o sızıntı duracaktır. Su arıza tespiti durmadığı takdirde garanti süreleri olduğu için bizi aramaktan kesinlikle çekinmeyiniz.

Sultanbeyli Mecidiye su kaçağı tespiti evin duvarında kabarma, küflenme var sorunları ile ilgilenir. Bu gibi belirtiler kaçağa işaret ediyor olabilir. Hemen ıslak görünen bölgeye nem takip cihazını su kaçağı bulan tesisatçı tutar ve su sızıntısı tam yerini bulmak için ilave detektör veya kamera sistemleri kullanılır. Unutmayın lağım borusunda su kaçağı bulmak için bile kameralı su kaçağı tespiti gibi özel sistemlerimiz vardır ve sorunu görmeden asla tadilata girişmiyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*