Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti Sultanbeyli firması olarak kırmadan robot makine cihazlarla nokta atışısı su arıza bulma ve onarımı için bizi arayabilirsiniz. Çözüm Tesisat Sultanbeyli Şubesini arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Yerden ısıtma tesisatında su sızıntısını onaran İstanbul Sultanbeyli servis ekibiyiz .Yerden ısıtmalı zemine döşenmiş kalorifer tesisatında kaçak onarımında bizden mutlaka bazı bilgileri vermek için telefonla ulaşmanızı öneririz. Cihaz bağlantıları yaparak sıvı kaybı içinde olan bölgeleri bulabiliriz. Teyit almak için termal kamera sıvının akıp betonun içine yerleştiği kısımları göstermektedir. Su kaçıran petekleri onarma işlemlerinde olduğu için seyreltilmiş kimyasal onarıcı ürünler ile tadilat olmadan bu sorunları ortadan kaldırma ihtimalimiz vardır.

Su kaçağı tespiti Sultanbeyli merkezi ısıtma sistemi kaloriferinde su sızıntısı sorunları için garantili onarım sunmaktadır. Bireysel kombili, kat kaloriferi ve diğer ısıtma birimleri içinde desteğimiz vardır. Ana kazanda ısıtılan suyun her kata aynı ısıya yakın gelmesi gerekir. Bu her zaman mümkün olmaz. Petek içlerindeki kireç, pas ve diğer maddeler korozyon oluşturması sonucunda sızıntı olabilir. Merkezi ısıtma kaloriferinde kaçak sorunlarını aşmak için önceki örneğimizde verdiğimiz gibi öncelikle petek kirlerine bakarak suyunun değiştirilmesini yaparız. Bu gerekli çünkü kimyasal kapatıcılar kirli peteklerde işe yaramaz. Basınç değerlerindeki ilk ve çalışmanın sonundaki değişimleri yerine getirerek, havasının alınması, reglaj ayarı gibi bazı ayarlamalar ile hem sızıntıları durdurur, hem de merkezi ısıtma sisteminin daha iyi ısınması işlemlerini yaparız.

Su kaçağı tespiti Sultanbeyli atık su tesisatında su sızıntısını kırmadan bulan su kaçağı bulan tesisatçı ekibidir. Gider kanalındaki atık durgunluğu, tesisat çökmesi, kırılması sızıntılara yol açabilir. Takılacak kamera ile kırılmış gider borularını tadilatsız görebiliriz. Gider borularında su kaçağı tespit cihazı ile araştırma uzun sürmez. Sayısız türdeki sızıntı türleri için teknoloji anlamında önemli adımlar atan firmamız ile emin ellerdesiniz.