sultanbeyli abdurrahman gazi su tesisatçısı

Sultanbeyli abdurrahman gazi su tesisatçısı firması olarak kameralı robot cihazla su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma , tuvalet açma ve pimaş açma açma servisi veriyoruz. Çözüm Tesisat son teknoloji cihazlar kullanarak ev ve iş yerlerinde oluşan tesisat problemlerini gidermekteyiz.

Sultanbeyli abdurrahman gazi su kaçağı tespiti yapan cihazlı su tesisatçısı arıyorsanız doğru yerdesiniz firma olarak aynı gün içinde kaçak su tespiti yapıyor robotla tıkanıklıkları açıyoruz.

Abdurrahman Gazi Mahallesi Tesisatçı

Sultanbeyli abdurrahman gazi tesisatçı klozetin su kaçırmasını kırmadan onaran bulan su kaçağı tespiti firmasıdır. Klozetin taharet musluğu su kaçırıyor olabilir. Contalar yıpranmış veya farklı bir sorun varsa bu mümkündür. Klozetin rezervuarı su kaçırıyor olabilir. Rezervuar iç takımı arızası buna neden olabilir. Rezervuarın klozete ulaşan boruyu kapatamaması ve sürekli su akıtmasına yol açabilir. İlgili düzenekleri ekiplerimizin incelemesi klozetten su akıyor sorunları için garantili çözümleri bizlerden alabilirsiniz.

Sultanbeyli abdurrahman gazi su tesisatçısı robotla lavabo açma tıkanıklık açma temizleme işlemleri yapabilir. Lavabo tıkanıklığını kırmadan açan robot makine aşırı derece yağlı, saç veya sakal ile tıkanmış, veyahut farklı maddeler ile dolmuş türdeki sayısız sorunların öncelikle kamera ile tespiti ile başlar. Lavabo giderinde çatlama kırılma kontrolü de bu cihaz ile yapılır. Lavaboya hasar zarar vermeden özel açıcı yayları takıp kanaldaki atık ile dolan kısma robot aygıttaki bazı yayları ulaştırarak temiz hale getirebiliriz. Çok geçmez ve kanaldaki maddeler ilerler, testler uygular, yoğun su eklemesi yaparak suyun gidiş hızına bakar ve en iyi sonuçları sunarız.

Sultanbeyli abdurrahman gazi su tesisatçısı cihazla petek temizliği yapan firmadır. Peteğin yaktığı doğalgaz faturasını düşürmek için petek kirliliklerinin kontrol edilmesini öneririz. Bütçe dostu tarifeler ile petekten alınacak bir miktar su ve cihaz ile dıştan taramaları ısı kaynaklı araştırdıktan sonra gerekli ise cihazı bağlar ve solüsyonla yıkayarak kirleri alırız. Evi kirletmeden peteği temizleyen İstanbul firmamız kombili, kombisiz, merkezi, zeminden ısıtmalı, kat kaloriferli petekte garantili temizlik sunmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*