Sultanbeyli Turgut Reis Su Kaçağı Tespiti

Sultanbeyli Turgut Reis su kaçağı tespiti tesisatçı firması olarak nokta tespiti yaparak kameralı robot cihazlarla su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Sultanbeyli semtine servisimiz mevcuttur.

Turgut Reis Su Sızıntısı

Sultanbeyli Turgut Reis su kaçağı tespiti kırmadan alt kata akan su sızıntısını arayan firmadır. Banyoda alt kata su damlıyor ise fayansı kırmadan banyo su kaçağı bulunabilir mi gibi bir soruyu sormak gerekir. Banyo fayansının altında hangi su, gider borusunun kaçak yaptığını anlamak için tesisat türlerine yönelik farklı ve kırmadan adımlar uygularız. Detayları yazalım. Sultanbeyli Turgut Reis su kaçağı tespiti banyo su kaçaklarını tadilatsız onarabilecek firmadır. Elektrik hattına su girmesi gibi sayısız durumlarda yanınızdayız. Kameralı su kaçağı bulma banyo zemininde yüzeyde gezdirilecek olan mikrofon alıcıları ve ses filtreleme işlemlerinin ardından sızıntı neredeyse saptayabiliriz. Akustik detektör ile işaretlenen alanlarda sızıntı var demektir. Su kaçağı onarma ikinci teknik ses yoksa basınç testi yaparız ve bunu şebeke hatlarında sıcak, soğuk su borusu fark etmeksizin uygularız. Bazen çok cılız ve az, eser miktarda sızıntıları tesisata aktarılacak onarım sıvıları ile tamir etme imkanımız vardır. Su kaçağı bulan tesisatçı bu şekilde yöntem işe yarayacak gibi değilse yerini sesleri dinleyerek buluruz ve bazı ıslaklık, sıcak su sızıntılarını takip etmede ısı, sıcaklık türünde inceleme yapan termal kameralar ile teyit edebiliriz.

Sultanbeyli Turgut Reis su kaçağı tespiti sıhhi tesisat su kaçaklarını arayan firmadır. Tuvalet alt kata su damlatıyor gibi durumlarda farklı gider kanalları da dahil olmak üzere bu pimaş içlerine kameralar eşliğinde hiçbir betonu, pimaş boruya zarar vermeden görüntü alarak sızma varsa görebiliriz. Su arıza tespiti bazen sizden değil, daha üst katlardaki akıntılardan dolayı da olabilir.  kendinizi beyaza çıkartmak için de bizim yöntemlerimizi mutlaka denemelisiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*