Sultanbeyli Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Sultanbeyli cihazla su kaçağı tespiti firması olarak kırmadan dökmeden kameralı cihazlarla kameralı su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Sultanbeyli semtine servisimiz bulunmaktadır.

Sultanbeyli Su Kaçağı Bulan Firma

Sultanbeyli cihazla su kaçağı tespiti mutfak su borularının nereye döşendiğini bulan firmadır. Kırmadan su borularının yerini bulmak için su tesisatı dıştan analiz edecek cihazlar kullanırız. Tadilat yaparak, betonu kırarak tek tek su tesisatını, atık borularını incelemek değil, tam aksine su tesisat içindeyken eksilme belirtisi olan ses veya basınç gibi faktörleri göz önüne alarak saptama yaparız. Sultanbeyli cihazla su kaçağı tespiti mutfaktan gelen su seslerinin yerini makineyle bulan firmadır. Kırmadan su tesisat yerini belirleme daha doğrusu sızıntı, hasar alan alanı saptamak için eğer kombi su borularında delinme veya güneş enerji su tesisatında sızıntı gibi belirtilerde termal kamerayı tutarız. Su kaçağı nasıl bulunur örneğin, 60 derece tesisattan su geçiyor ise bizler termal kamerada bu değeri görürüz, karşımıza boru haritası çıkar, sızıntı bölgesi de cihaz ekranına yansır. Su kaçağı tespit fiyatı üzerine basınç ölçümü ve suyun çıkış esnasındaki seslerini de detektör ile tam olarak saptayarak kameralı su kaçağı tespiti yaparız. Bazı işaretlemeler ile su arıza tespiti tamamlanır. Mutfak su borularını, sızıntılarını ilaçla onarma gibi adımlar da bu alanda gerekli görülürse su kaçağı bulan firmalar tarafından uygulanabilir.

Sultanbeyli cihazla su kaçağı tespiti mutfak tıkalı, kireç su borusunu açan tesisat firmasıdır. Kireç, su borusu içine dolmuş sayısız maddeler içten çürüme yapabilir ve bazen çökme nedeniyle de su borusunda sızıntılar olabilir. Su borusunda kireci söken, temizleyen ilaç kullanan su kaçağı bulan tesisatçı ekibimiz bu tür adımları uygulayarak daha kaliteli su tüketmenizin önünü açabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*