Sultanbeyli Battalgazi Su Kaçağı Tespiti

Sultanbeyli Battalgazi su kaçağı tespiti firması olarak kameralı robot cihazlarla su kaçağı bulan tesisatçı yardımı ile kaçağın yerini bulup tamir etmekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Sultanbeyli semtine hizmet vermekteyiz.

Battalgazi Su Kaçağı Yer Tespiti

Sultanbeyli Battalgazi su kaçağı tespiti batarya, musluk su arıza onarımı yapan firmadır. Hatalı monte edilen su tesisat, boruları, ara birimleri belli süre sonra sorun oluşturabilir. Su kaçağı bulan tesisatçı bazen uzun süreli ve yanlış kullanım bunlara sebep olabilir. Su kaçağı bulan firma bazen ise en ufak sorun yok iken genelde gece saatlerinde basıncın artması nedeni ile plastik su borusunda kırılma, çatlama, patlama, su kaçırma gibi sorunlar da olabilir. Küçük, büyük sorun demeden hepsini araştıracak ekibimiz göreve hazırdır. Sultanbeyli Battalgazi su kaçağı tespiti batarya, musluk su borusunda su kaçıran boru dinleyerek su kaçağı bulan firmadır. Batarya, musluk açıldığında gürültü yapıyor, su kesik kesik geliyor ise basınç dengesizliği ve su borusunda hava birikmesi olabilir. Hemen tesisata takılacak test pompası ile bunun gerçeklik payını teyit ederiz. Eğer basınçta düşüş varsa şebeke borusunda su kaçağı var demektir. Musluk, batarya su borusunda su sızıntısı kırmadan bulan su kaçağı tespit eden makinemiz dinleme detektörü olup, mikrofon alıcıları ve ses dalgalarının şiddetini rakamsal olarak ekrana bakarak ne kadar arızalı alan varsa işaretleyerek devam ederiz. Onarımda ilaçlı kapatıcı ve boru parçasında değişiklik gibi adımlar sorun boyutuna göre ekiplerimizce karar verilecektir.

Sultanbeyli Battalgazi su kaçağı tespiti batarya, muslukta suyun az akmasını onaran firmadır. Musluk, batarya su borusunda conta, iç gövde su kaçağı onarımı gibi adımlar bu tür aksaklık varsa kısa sürede yapılabilir. Lavabo seramiğinden devamlı su geliyor gibi problemlerin kaynağı batarya gövdesinde, başlığında su sızıntısı gibi nedenler olabilir. Hepsi için makul çözüm yöntemlerimiz vardır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*