sultanbeyli kameralı su arızası bulma

Sultanbeyli kameralı su arızası bulma firması kırmadan cihazla su kaçağı tespiti ve tamir servisi veriyoruz telefon 0216 612 55 90. Çözüm Tesisat olarak son teknoloji cihazlala aynı gün içerisinde su kaçağı servisi vermekteyiz.

Sultanbeyli su arıza bulma firması yağmur suyu tesisatında su sızıntısı onarımı yapabilir. Yağmur suyu tesisatında özellikle Kış aylarındaki yoğun yağışlardan sonra genelde dış cepheden logar ile bağlantılı kısımlara kadar uzanabilir. Yağmur suyunun logar taşkınına tıkanmasına yol açması da mümkündür. Atıkları temizlemek için özel robot sistemlerimiz vardır ve garantili çözümler sunuyoruz. Yağmur suyu gider borusu içine kamera takarak sızıntı yapan noktaları da bulabiliriz. 30 metreyi aşkın kamera uzunluğu ile komple tadilat değil, hasarlı bölgeleri onararak işçilik maliyetlerini de oldukça düşürmekteyiz.

Sultanbeyli kameralı su arızası bulma çatı teras su sızıntı bulan İstanbul Sultanbeyli firmasıdır. Çatı teras kat kırmadan su kaçağı bulmak için izolasyon problemleri var mı yok mu bakılır. Yağmur, kar suları çatı kattaki küçük boşluklardan betonu ıslatır ve birkaç kat aşağıya bile beton içlerini kullanarak bu sıvılar ulaşır. Bu işleme ek olarak su tesisatları için basınç testleri, cılız da olsa su sesleri varsa ses detektörleri ile tarama, çatıdaki güneş enerji sıcak su tesisatında kaçak araştırması için termal kameralı çalışma gibi hasarsız incelemeler yaparız. Ortaya çıkacak sonuç doğrultusunda su arıza tespiti uygulandıktan sonra en uygun çözümleri uygularız.

Sultanbeyli kameralı su arızası bulma bahçe musluğunda su kaçağını onaran su kaçağı bulan tesisatçı firmasıdır. Bahçe musluk contası ve bazı parçalar arızalı olabilir ve onarım kısa sürede yapılır. Bahçe su tesisatında su sızıntısı varsa o tesisat için basınç testi yaparak toprak altına döşenmiş su borularındaki kaçak yerlerini bulmak için ses detektörleri ile tarama gerçekleştirerek sorunu anlar ve çözüme geçeriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*